piątek, 2 września 2011

Zmiany

Jestem ciekawa ilu z czytelników Absolema tu trafi. Ile nowych osób tu zajrzy, a ile już nigdy nie wróci. Jak widzicie dokonała się spora zmiana. Jakoś tak tego potrzebowałam. Z bloga nigdy nie chciałabym rezygnować i go zamykać. To mój pierwszy blog, na którym notki pojawiają się regularnie już od ponad roku. Szkoda by było włożonej pracy. Poza tym, z czytania książek nigdy nie zrezygnuję, a więc i te "recenzje" mogę pisać. Choć według mnie są one bardziej notatkami wkoło książki i moich wrażeń.

Skąd taka zmiana? Adres, nick... Nie wiem. Ale od jakiegoś już czasu coś mnie uwierało, swędziało - jak dzisiaj metaforycznie powiedziałam przyjaciółce - i wciąż tylko drapałam. A więc już dość. Zrobiłam to, co mogłam. Zniknęłam wciąż istniejąc. Mam nadzieję, że to pomoże. Powoli się odnajdę.

Edit: Oświecenie. Na starym adresie mogę dać info, że przeniosłam się tutaj. Tak, jestem szczególnym przypadkiem późnego wpadania na oczywiste oczywistości. Może dzięki temu więcej z was tu dotrze, mniej poczuje się zdumionych i czy ja wiem... Tak czy siak, podoba mi się ten pomysł i już wprowadziłam go w życie, co niniejszym widać, jeśli drogi czytelniku dotarłeś tu właśnie z dawnego adresu ;).

7 komentarzy:

 1. Dotarłam i zostanę na dłużej!
  Oczekuję pierwszych wpisów w nowym miejscu :)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też trafiłam, właśnie dzięki notce na poprzednim blogu :) Piękne to zdjęcie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ala: Dziękuję ślicznie (w związku z Twoim komentarzem mam jakieś wielkie deja vu i powiększa się jak to teraz piszę :D). Również pozdrawiam.

  Zoe: Kochana, Ty byś trafiła i inaczej, zamierzałam Ci o tym powiedzieć :D.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie wiem, skąd trafiłam, dziwne, ale przeważnie pamiętam. Zajrzałam tu i pomyślałam, czy ja tu kiedyś byłam? No, w każdym razie zajrzałam i będę podczytywać

  OdpowiedzUsuń
 5. Melduję, że jestem! :)
  I będę - regularnie jak zawsze :)
  Ps. Widać tę potrzebę zmiany choćby po nowej kolorystyce :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kasia.eire: Moja droga, oczywiście że u mnie byłaś i to nie raz :D. Nawet brałaś udział w jakimś konkursie... Zmieniłam adres z niebieskagasienica ^^.

  Viv: A ja się cieszę ogromnie z Twoich ciepłych słów :)). Och, zmiany w kolorystyce właśnie mi już nie wystarczały. Mam za to nadzieję, że obecna zmiana wystarczy bo nie wiem co innego mogłabym zrobić :D.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...