sobota, 2 lipca 2011

I love you even when it rains.

Do istniejących już szablonów w bloggerze zostały dodane nowe tła, niektóre bardzo ładne, efektowne... Nie wiadomo na co się skusić. Na razie jest tak, jak widzicie, możliwe, że za tydzień będzie znowu inaczej. Lubię zmieniać szablony. Zauważyłam, że 3/4 zmian przebiega wtedy, kiedy mam raczej kiepski humor, jak dzisiaj. Bardzo lubię deszcz, chłodne temperatury... Ale dzisiaj jakoś przydałoby się słońce, szczególnie, że człowiek zawalony jest mnóstwem kłopotów, na które na razie nie ma lekarstwa. W każdym razie w domu cicho, wyjść też nie bardzo się chce... Stos książek coraz wyższy, ale jakoś mnie do nich nie ciągnie, choć zdawałoby się, że właśnie powinno, w końcu to idealny dzień na zakopanie się pod kołdrą z kubkiem herbaty z cytryną i książką, podczas gdy lampka robi za słońce. Mam nadzieję, że wy macie lepszy dzień. A humor trochę poprawiają mi te dwie piosenki. Mają bardzo pozytywną energię :).2 komentarze:

  1. Przez te częste zmiany u Ciebie sama w końcu się złamię i zmienię szablon - od jakiegoś czasu chodzi mi to po głowie :)
    Fajny ten nowy - zresztą widzę, że gust mamy chyba podobny, bo wszystkie Twoje ostatnie zmiany mi się podobały :)
    Mam nadzieję, że wczorajsza chwila gorszego nastroju już za Tobą. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ty akurat nie musisz, bardzo lubię Twój szablon i szczerze mówiąc, to bym skopiowała kolumny z linkami po obu stronach gdyby nie to, że nie pozbędę się swojego "ekraniku" z muzyką, a inaczej się nie mieści. Miło mi słyszeć, że szablon się podoba, bo przez tych wszystkich ludzi w tle mam uczucie tłoku, ale z drugiej strony bardzo go lubię. Tak, na szczęście już minęło, dzięki :).

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...